Sportovec musí vždy hrát fair play.

Jsem lešanský rodák a vášnivý fotbalista. Nestavím se do role velkého developera. Mým cílem je vytvořit kvalitní podmínky pro klienty, kteří touží po splnění svého snu o bydlení v srdci posázavské přírody.

Jsem rád, že v Lešanech žiji. Narodil jsem se tu.

S nápadem uskutečnit projekt pozemků Nad Zlatou řekou jsem přišel za svým kamarádem Tomášem a pustili jsme se do spolupráce. Jsme si vědomi všech problémů spojených s hledáním vhodného pozemku a komplikovanosti jeho přípravy pro samotnou stavbu. Pozemky proto připravujeme tak, aby byly se vším všudy připravené k realizaci stavby. Jsem puntičkář a mám rád, když jsou věci dotažené do konce.

Narodil jsem se v Lešanech a žiji tu již 25 let. Proto přistupuji k projektu s největší zodpovědností a citem pro prostředí. K realizaci jsme se rozhodli využívat pouze prověřené české firmy. 

Posázaví miluji. Je tu klid, který jsem v Praze postrádal a přitom je tu všechno blízko. Všechny zájemce o parcely Nad Zlatou řekou rád osobně provedu a pomohu s celým procesem výběru a koupě pozemku. Třeba budeme brzy sousedé...

Fotbal je moje srdcovka. Aktivně hraji v Lešanech a Krhanicích a trénuji dorost. Je skvělé vidět vyrůstat nové fotbalové talenty, ale ještě lepší je každý týden na vlastní kůži zažívat to, jak sportovní aktivity naplňují nejen děti, ale také propojují místní komunitu.

Jiří Moulík - jednatel
+420 606 757 172
pozemky@nadzlatourekou.cz

Zaujaly vás Lešany a krásy Posázaví? Vyberte si svůj pozemek.